OK

خریدار کاغذ باطله و دفتر و کتاب

خرید روزنامه باطله
خرید مجله باطله
خریدار پوشال کاغذی
خریدار اسناد اداری

 

کاهش ۴۰ تا ۵۰ هزار توماني قيمت کاغذ در بازار
سيد‌حسن ميرباقري رئيس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا،‌ از کاهش قيمت کاغذ در هفته‌هاي اخير خبر داد و گفت:
به دليل توزيع کاغذ از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد و راه‌اندازي سامانه توزيع قيمت کاغذ تحرير در بازار هر بند ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان با کاهش مواجه شده است. وي افزود :‌ کاغذهايي که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اخيراً‌ در بازار توزيع کرد،‌ به صورت داوطلبانه از سوي واردکنندگان کاغذ تامين شده بود و با ورود پارت هاي جديد کاغذ که بر اساس فهرست مورد تاييد کارگروه کاغذ ارشاد تهيه شده است‌، قيمت‌هابار ديگر کاهش پيدا خواهند کرد. ميرباقري در پاسخ به انتقادات درباره مشخص نبودن سرنوشت ۹۸ درصد از کاغذهاي وارداتي در طول يکسال گذشته گفت :
کاغذهايي که طي يکسال گذشته در بازار توزيع شده است‌، پس چگونه تامين شده؟ از سوي ديگر برخي نيز ارز دولتي گرفتند،‌ اما کاغذي وارد نکردند‌، ما همان ابتدا گفتيم که بسياري از اين افراد عضو انجمن نيستند،‌ مراجع دولتي و قضايي کشور بسياري از اين‌ افراد را تحت تعقيف قرار داده‌اند. وي ادامه داد: واردکنندگان کاغذ بسياري از کاغذهاي خود را در ماه هاي گذشته با همان نرخ مصوب ارشاد يعني ۵۱۰۰ تومان فروختند‌، مصرف کنندگاني که سال‌هاست مشتري خود واردکنندگان هستند‌، اينکه خرده‌فروشان در بازار کاغذ را به چه قيمتي فروختند به ما ارتباطي ندارد.
ميرباقري با اشاره به افزايش قيمت کاغذ در ماه‌ها اخير گفت: مدتي بود که کاغذ بسيار گران و به ۲۶۰ هزار تومان نيز رسيد،‌ اما چندان خريد و فروش انجام نمي‌شد‌، اکنون نيز با وحجود کاهش ۴۰ تا ۵۰ هزار توماني باز هم شاهد کاهش قيمت‌ها خواهيم بود.

1399/01/16
  شماره خبر :2176 تعداد بازدید :4396

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload